PanorKROS 2022

2022-01-26T00:16:00+01:00
Akce PanorKROS

PanorKros 2022

A máme to tu! Ode dneška se stává PanoKros tradicí.Právě dnes 6.3.2022 proběhl již 5.ročník krosového běhu PANORKROS v Plzni na Valše. Pod taktovkou oddílu 321start se na závod seběhlo hned 16 běžců, aby svým výkonem podpořili ukrajinský lid, neboť celý výtěžek ze startovného putoval právě tam. Podařilo se vybrat celkem 2850,–Kč, za což všem běžcům patří poděkování. Na start v 11:00 se postavilo 6 žen, 1 dorostenec a 9 mužů. Ženy a mladiství se poprali s tratí 5km v nelehkém terénu a muži si pak stejnou trať střihly hned dvakrát. Nejlepší žena byla tradičně Janice Dubcová a suveréně zvítězila v čase 25:14min. Za ní pak doběhly: 2. Adéla Strejcová 26:02 a 3. Pavla Valentová 27:10. Jediný dorostenec Tomáš Kraus doběhl v čase 21:31. Mužskou kategorii ovládl David Lukáš v čase 41:41, 2. domácí Honza Krs (Krsák) 44:27 a třetí Ondra Moudrý také z 321start v čase 44:32. Všichni jsme si hlavně užili sportovní neděli a společně podpořili dobrou věc. Další naší akcí bude triatlon Hnačovman 14.5.2022. Více info na: 321start (sk321start.cz) Všem kteří se podílely patří velké díky. Mějte se fajn a žijte v míru. Šůchin

PanorKROS je závod jednotlivců v krosovém běhu založený v roce 2018.
Závod je otevřený široké amatérské veřejnosti.